زندگی

آمار کرونا در جهان؛ تعداد مبتلایان آمریکایی از ۳۴ میلیون نفر گذشت

آمار کرونا در جهان؛ تعداد مبتلایان آمریکایی از ۳۴ میلیون نفر گذشت

بر اساس آخرین آمارهای موجود، میزان مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا ۳۴ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۱۴۶ نفر اعلام شده است.

آمار کرونا در جهان؛ تعداد مبتلایان آمریکایی از ۳۴ میلیون نفر گذشت

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، آمار مبتلایان به کووید ۱۹ ناشی از ویروس کرونا (SARS-CoV-۲) در جهان تاکنون به ۱۷۱ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۵۰۹ نفر رسیده و این ویروس مرگبار ۳ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۲۴۳ قربانی در سراسر دنیا گرفته است.

بنابر تازه‌ترین آمار‌ها تاکنون ۱۵۳ میلیون و ۷۸۰ هزار و ۴۴۴ نفر از مبتلایان به کووید ۱۹ بهبود یافته‌اند.

کشور‌های رکورددار ابتلا به کرونا در جهان

۱. آمریکا: ۳۴ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۱۴۶ نفر ۲. هند:۲۸ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۰۴۴ نفر۳. برزیل: ۱۶ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۶۷۴ نفر۴. فرانسه: ۵ میلیون و ۶۶۷ هزار و ۳۲۴ نفر۵. ترکیه: ۵ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۴۰۴ نفر۶. روسیه: ۵ میلیون و ۰۷۱ هزار و ۹۱۷ نفر۷. انگلیس: ۴ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۳۳۹ نفر۸. ایتالیا: ۴ میلیون و ۲۱۷ هزار و ۸۲۱ نفر۹. آرژانتین: ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار و ۷۸۴ نفر۱۰. آلمان: ۳ میلیون و ۶۸۹ هزار و ۹۱۸ نفر

کرونا

کشور‌های رکورددار فوتی کرونا در جهان

۱. آمریکا: ۶۰۹ هزار و ۷۶۷ نفر۲. برزیل: ۴۶۲ هزار و ۹۶۶ نفر۳. هند: ۳۳۱ هزار و ۹۰۹ نفر۴. مکزیک: ۲۲۳ هزار و ۵۶۸ نفر۵. انگلیس: ۱۲۷ هزار و ۷۸۲ نفر۶. ایتالیا: ۱۲۶ هزار و ۱۲۸ نفر۷. روسیه: ۱۲۱ هزار و ۵۰۱ نفر۸. فرانسه: ۱۰۹ هزار و ۵۲۸ نفر۹. آلمان: ۸۹ هزار و ۱۴۸ نفر۱۰. کلمبیا: ۸۸ هزار و ۷۷۴ نفر

ویروس کرونا

بیشترین آمار کرونا نسبت به جمعیت در کدام کشورهاست؟

در حال حاضر در جدول جهانی ده کشور اول بر اساس میزان آمار کرونا نسبت به جمعیت آندورا، مونته نگرو، جمهوی چک، سن مارینو، بحرین، جَبل‌الطّارِق، اسلونی، سیشل و لوکزامبورگ، مالدیوو هستند.

همچنین مجارستان، بوسنی و هرزگوین، جمهوی چک، جَبل‌الطّارِق، سن مارینو، مقدونیه شمالی، بلغارستان، مونته نگرو، اسلواکی و برزیل در جدول جهانی ده کشور اول بر اساس میزان قربانیان کرونا نسبت به جمعیت هستند.

آمار کرونا

انتهای پیام/

منبع

آمار کرونا در جهان؛ تعداد مبتلایان آمریکایی از ۳۴ میلیون نفر گذشت
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا