زندگی

وزنه‌برداری جوانان جهان

وزنه‌برداری جوانان جهان

یکتا جمالی بعد از برنز تاریخی‌اش در حرکت یک‌ضرب، در حرکت دوضرب و مجموع نیز صاحب دو مدال برنز دیگر شد تا روز خوب وزنه‌برداری بانوان ایران را کامل کند.

وزنه‌برداری جوانان جهان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکتا جمالی بعد از آنکه با رکورد 92 کیلوگرم مدال برنز حرکت یک‌ضرب را از آن خود کرد، کارش در دوضرب را با وزنه 105 کیلوگرمی آغاز کرد که این وزنه را با موفقیت بالای سر برد.

او در حرکت دوم در حالی که ابتدا وزنه 110 کیلوگرمی را انتخاب کرده بود، با توجه به رقابتی که با وزنه‌برداران آمریکا و لهستان در دوضرب داشت، یک کیلوگرم وزنه درخواستی‌اش را بالا برد و موفق شد وزنه 111 کیلوگرمی را نیز بالای سر ببرد.

جمالی در حرکت سوم هم با موفقیت وزنه 116 کیلوگرمی را مهار کرد تا با مجموع 208 کیلوگرم کار خود را در رقابت‌های دسته 87 کیلوگرم تمام کند. یکتا جمالی در حرکت دوضرب و مجموع نیز صاحب مدال برنز شد.

در این رقابت جابووارا از ازبکستان با رکورد 244 کیلوگرم صاحب مدال طلای یک‌ضرب، دوضرب و مجموع شد، الیزابت آوِنز از آمریکا نیز با رکورد 211 مدال‌های نقره یک‌ضرب، دوضرب و مجموع این دسته را به خود اختصاص داد و نماینده کشورمان نیز سه مدال برنز را از آن خود کرد.

انتهای پیام/

منبع

وزنه‌برداری جوانان جهان
www.tasnimnews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا