نرم افزار

آموزش کتابخانه قالب استاندارد C++ Templates and the STL

آموزش کتابخانه قالب استاندارد C++ Templates and the STL

دانلود دوره آموزش کتابخانه قالب استاندارد در سی پلاس پلاس C++ Templates and the STL – Lynda دانلود آموزش کتابخانه قالب استاندارد

آموزش کتابخانه قالب استاندارد C++ Templates and the STL

دانلود دوره آموزش کتابخانه قالب استاندارد در سی پلاس پلاس - C++ Templates and the STL - Lynda

| C++ Templates and the STL |

MP4 | | Duration: 2h 13m | Language: English

آموزش کتابخانه قالب استاندارد در سی پلاس پلاس (C++ Templates and the STL) نام آموزش ویدیویی جدیدی است که برای شما بازدیدکنندگان محترم وب‌سایت یاس دانلود در نظر گرفته‌ایم. زبان برنامه‌نویسی سی‌پلاس‌پلاس (++C)، یکی از زبان‌های پرکاربرد در حوزه تولید و توسعه نرم افزار است که از آن در زمینه ساخت انواع پروژه‌های نرم افزاری استفاده می‌شود. زمانی که شما به عنوان یک دانش‌آموز این زبان، مهارت‌های کلی آن را آموزش می‌بینید، در ادامه باید خود را برای یادگیری امکانات پیشرفته آن هم خود را آماده کنید.

ویژگی اس‌تی‌ال (STL) که به جهت استانداردسازی به سی‌پلاس‌پلاس اضافه شده، امکانی را مهیا می‌کند تا توسعه‌دهنده بتواند از انواع خواص پیشرفته این زبان در ساخت پروژه‌های خود استفاده کند. این ویژگی، کلاس‌ها، توابع و قالب‌های مختلفی را ارائه می‌دهد تا بتوان ساختمان داده‌های معروفی همچون آرایه، صف، پشته، لیست و انواع الگوریتم‌های دودویی، مرتب‌سازی هیپ و … را توسط اس‌تی‌ال بتوان پیاده‌سازی کرد. هم اکنون می توانید این مجموعه آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی‌های دوره آموزش کتابخانه قالب استاندارد در سی پلاس پلاس :

– آشنایی مقدماتی با قالب‌ها

– معرفی کانتینرها در اس‌تی‌ال

– آشنایی با نحوه استفاده از ساختمان داده‌های جدیدی همچون وکتور (Vector)، مپ (Map)، لیست (List) و …

– آشنایی با الگوریتم‌ها در اس‌تی‌ال

منبع

آموزش کتابخانه قالب استاندارد C++ Templates and the STL
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا