نرم افزار

دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion 0.0.65

دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion 0.0.65

دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion 0.0.65 – تهاجم وحشی ها برای اندروید دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion برای اندروید بازی تهاجم وحشی ها برای اندروید

دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion 0.0.65

دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion 0.0.65 - تهاجم وحشی ها برای اندروید

| بازی تهاجم وحشی ها برای اندروید |

Brutal Age Horde Invasion 0.0.65 نام یک بازی اندرویدی جدید در سبک سری بازی‌های استراتژیک از استودیوی بازی سازی Tap4Fun است. اکنون وقت آن است که با پیاده‌سازی استراتژی منحصر به فرد خود در یک جهان عصر حجری، بر نقشه‌های مختلف سراسر جهان تسلط کرده و آنان را به تسخیر خود درآورید. در این بازی اندرویدی جدید، شما در قالب انسان‌های نخستین نقش‌آفرینی می‌کنید، جایی که برای تامین خوراک خود مجبور هستید به شکار انواع مختلفی از حیوانات دست بزنید.

این بازی به صورت آنلاین طراحی شده و پلیرهای مختلف سراسر جهان، به منظور گسترش قلمروی خود، در جای جای مختلف نقشه موجود تلاش کرده و با شکار حیوانات مختلف، به تامین نیازهای خود می‌پردازند. در این بازی، 15 نوع مختلف از بربرها تعریف شده‌اند که با استفاده از آنان می‌توانید گیم‌پلی بازی را پیشرفت دهید و در رقابت‌های جهانی، به بالاترین رتبه‌ها دست پیدا کنید. از سایر امکانات این بازی می‌توان به مدیریت سرزمین‌ها و تبدیل آنان به کوهستان، رودخانه و … اشاره کرد. هم اکنون می توانید بازی Brutal Age Horde Invasion را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

منبع

دانلود بازی Brutal Age Horde Invasion 0.0.65
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا