نرم افزار

دانلود بازی City Drift 1.1

دانلود بازی City Drift 1.1

دانلود بازی City Drift 1.1 – دریفت در شهر برای اندروید دانلود بازی City Drift برای اندروید بازی دریفت در شهر برای اندروید دانلود ورژن جدید بازی سیتی دریفت

دانلود بازی City Drift 1.1

دانلود بازی City Drift 1.1 - دریفت در شهر برای اندروید

| بازی دریفت در شهر برای اندروید |

City Drift 1.1 شما را در نقش راننده اتومبیل های شهری قرار می دهد که می توانید در جاده ها و خیابان های شهری، با به نمایش گذاشتن دریفت های زیبا، لذتی بی سابقه را در سری بازی های اتومبیل رانی تجربه کنید. همانطور که می دانید، بسیاری از خودروهای مدرن و امروزی، دیفرانسیل عقب هستند، این بدان معناست که قدرت موتور، در ابتدا چرخ های عقب را به حرکت در می آورد، حال اگر در حین رانندگی با ترمز دستی هم کمی بازی کنید، دریفت های جانانه ای را شاهد خواهید بود. اگر شما هم دوست دارید که تجربه دریفت های زیبا را در جاده های شهری داشته باشید، بازی City Drift را به شما پیشنهاد می کنیم.

سیتی دریفت، همانطور که از نامش پیداست، به شما امکان تجربه دریفت های شهری را در محیطی شهری می دهد، اگر شما هم از بازی های دریفت با گرافیک ضعیف خسته شده اید، ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم، هیچ ترافیکی در انتظار شما نیست، پس تا آنجا که می توانید به کسب سکه و امتیاز مشغول باشید و از تجربه این بازی لذت ببرید. هم اکنون می توانید بازی City Drift را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های بازی City Drift :

– دارا بودن 6 مدل مختلف اتومبیل

– طراحی محیط شهری بزرگ برای کاوش

– محیط و گیم پلی مبتنی بر قوانین فیزیکی

تصاویری از محیط بازی :

City Drift1 150x94 - دانلود بازی City Drift 1.1 - دریفت در شهر برای اندروید

منبع

دانلود بازی City Drift 1.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا