نرم افزار

دانلود بازی Skully برای PC

دانلود بازی Skully برای PC

دانلود بازی Skully برای PC دانلود بازی Skully برای کامپیوتر بازی ماجراجویی جمجمه بازی جدید در سبک ماجرایی برای کامپیوتر

دانلود بازی Skully برای PC

دانلود بازی Skully برای PC

| بازی ماجراجویی جمجمه |

| نسخه HOODLUM |

Skully بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های ماجرایی و تفننی می باشد که در سال 2020 توسط Finish Line Games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در یک جزیره دور افتاده و مرموز، جمجمه‌ای در ساحل پیدا شده و توسط خدایی ناشناخته دوباره احیا می‌شود. سرنوشت، فرصتی دوباره به جمجمه داد تا بتواند ماجراجویی خود را به سمت یک بهشت عجیب آغاز کند. او در تلا است تا بتواند به درگیری موجود در بین جزایر پایان دهد و این کار را وظیفه اصلی خود در زندگی دوباره‌اش می‌داند.

در این بازی شما در نقش هدایت و کنترل شخصیت اصلی این بازی حاضر می‌شوید. اسکلت و یا جمجمه، عنوانی است که بر روی این بازی نهاده شده و با اولین نگاه به کاور بازی، این نام برای شما بسیار قابل لمس و نزدیک به داستان بازی خواهد بود. وظیفه شما این است که بتوانید به سرعت با محیط اطراف خود سازگار شوید ؛ زیرا که برای غلبه بر دشمنان و پشت سر گذاشتن موانع این یک پیش‌نیاز لازم و ضروری است. به طور کلی در بازی 18 مرحله مختلف در نظر گرفته شده که در 7 اکوسیستم مختلف به تصویر کشیده می‌شوند تا شما بتوانید در طی روایت داستانی بازی، سراسر این جزیره مرموز را بگردید و اسرار آن را کشف کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Skully را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Skully1 300x169 - دانلود بازی Skully برای PC

Skully3 300x169 - دانلود بازی Skully برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating systemOS: Windows 10 – 64bitProcessor: Dual-core Intel or AMD, 2.5 GHz or fasterMemory: 8 GB RAMGraphics: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 7770 series or higherDirectX: Version 11Storage: 14 GB available spaceAdditional Notes: Controller recommended for best experience

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating systemOS: Windows 10 – 64bitProcessor: Quad-core Intel or AMD, 3.0 GHz or fasterMemory: 8 GB RAMGraphics: Nvidia GeForce GTX 970 or AMD RX 560 series or higherDirectX: Version 11Storage: 14 GB available spaceAdditional Notes: Controller recommended for best experience

– فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

– کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

– در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Skully برای PC
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا