نرم افزار

دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر

دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر

دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm یک بازی کم حجم استراتژیک جدید توسط Big Fish کامپیوتر

دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر

دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر

بازی Weather Lord Hidden Realm یک بازی کم حجم استراتژیک جدید است که به تازگی توسط کمپانی Big Fish Games برای کامپیوترعرضه شده است . در بازی بازی Weather Lord همانطور که از نام آن پیداست باید با استفاده از کنترل آب و هوا به آبادانی روستاها و سر و سامان بخشیدن به اوضاع بهم ریخته روستا بپردازید . در بازی Weather Lord Hidden Realm میتوانید با استفاده از المانهایی که در دست خود دارید و با استفاده از قدرت سحر و جادو که میتوانید در بسیاری از مواقع به کمک شما بیاید اهداف خود را پیش ببرید و هیچ چیز جلودار شما نخواهد بود .

از ویژگی های بازی Weather Lord Hidden Realm میتوان به گیم پلی روان و حجم کم بازی نسبت به گرافیک خوب آن اشاره کرد . اگر از علاقمندان به بازی استراتژیک و کم حجم هستید فرصت دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر را با لینک مستقیم از یاس دانلود از دست ندهید .

تصاویری از محیط بازی Weather Lord Hidden Realm :

screen3

8f2f9c93112618bcaebb4915f5c8976d

682643_20120906_640screen0045

Command the powerful forces of nature to free an island of an evil scourge in Weather Lord: Hidden Realm! As you make your way across a once lost land, you’ll restore its villages, free its people and battle ogres, golems and Yeti scum. With the elements in your hands, a sword at your side and a little magic in your pocket, no one will be able to stop you on your march to victory in this thrilling Time Management game!

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8CPU: 1.4 GHzRAM: 512 MBDirectX: 9.0Hard Drive: 328 MB

note - دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر

فرمت : EXE

chart pie - دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر

حجم : 315 مگا بایت

دانلود

دانلود : دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm| لینک کمکی

رمز

رمز : www.yasdl.com

منبع

منبع : یاس دانلود

منبع

دانلود بازی Weather Lord Hidden Realm برای کامپیوتر
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا