نرم افزار

دانلود 5.0.8.31 SnappFood

دانلود 5.0.8.31 SnappFood

برای ثبت سفارش غذای خود Snappfood را امتحان کنید. با کمک اسنپ فود میتوانید به راحتی رستوران مناسب را با طیف گسترده ای از قیمت ها و کیفیت خدماتی رستورانها

دانلود 5.0.8.31 SnappFood

اندرویدکده » برنامه » ارتباطی » دانلود ۵٫۰٫۸٫۳۱ SnappFood – اسنپ فود برنامه درخواست غذای اندروید

آیا مایلید در کوتاه ترین زمان و بدون طی کردن مسافت، غذای موردعلاقه خود را از رستوران سفارش دهید. پس با نصب اپلیکیشن مفید SnappFood بهترین رستوران های اطراف خود را پیدا کنید ، غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و آن را به درب خود تحویل دهید. دلایل زیادی وجود دارد که بدانید چرا باید Snappfood را امتحان کنید. با کمک اسنپ فود میتوانید به راحتی رستوران مناسب را با طیف گسترده ای از قیمت ها و گزینه ها پیدا کرده و به لیستی از آشپزخانه ها و رستوران های سطح شهر دسترسی داشته باشید. در این برنامه منوهای مختلفی وجود دارد که میتوانید راجع به هرکدام اطلاعاتی در زمینه کیفیت و نحوه سرویس دهی به مشتریان را مشاهده کرده و سپس تصمیم بگیرید.

مسلما وجود منوهای به روز شده با تصاویر و بررسی های کاربران تایید شده کار را برایتان ساده تر می کند. در صورت ثبت سفارش میتوانید از سیستم ردیابی زنده استفاده کنید و از زمان دقیق رسیدن غذای خود مطلع شوید.همچنین برای پرداخت صورتحساب میتوانید به صورت نقدی ، آنلاین یا کیف پول اعتباری انجام دهید. اگر از جمله افرادی هستید که غذاهای روزانه خود را از رستوران تهیه می کنید بهتر است جدیدترین نسخه برنامه را روی دستگاه خود نصب داشته باشید.

-قیمت دقیقا یکسان منوی رستوران و زودفود

-رزرو و پیش سفارش غذا برای روز بعد

منبع

دانلود 5.0.8.31 SnappFood
androidkade.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا