نرم افزار

دانلود Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2

دانلود Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2

دانلود Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2 – مدیریت تولبار در مرورگرهای وب دانلود Abelssoft ToolbarTerminator مدیریت تولبار در مرورگرهای وب

دانلود Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2

دانلود Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2 - مدیریت تولبار در مرورگرهای وب

| مدیریت تولبار در مرورگرهای وب |

Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2 نام یک نرم افزار جدید و قدرتمند، به منظور مدیریت تولبارهای نصب شده بر روی مرورگرهای وب در سیستم‌عامل ویندوز است. همانطور که می‌دانید، تولبارها در واقع نوار ابزارهایی هستند که امکان دسترسی به سرویس‌های یک وب‌سایت مشخص در اینترنت را برای شما ساده‌سازی می‌کنند. در کنار قابلیت‌های مناسب و مفید تولبارها، در برخی مواقع همین ابزارها مقدمات جاسوسی از سیستم و فعالیت‌های کارر در فضای اینترنت را فراهم می‌سازند. در این مطلب از سایت یاس دانلود، با معرفی نرم افزاری به منظور پاک‌سازی این تولبارها در خدمت شما عزیزان هستیم.

تولابرها در برخی مواقع با خواست کاربر در سیستم نصب می‌شوند، اما در برخی مواقع نصب این تولبارها، به شکلی آزادهنده همراه با نصب یک برنامه رایگان در مرورگر کاربر ظاهر می‌شوند. اگر شما نیز دوست دارید که از شر تولبارهای مزاحم و این چنینی راحت شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم نرم افزار Abelssoft ToolbarTerminator را از دست ندهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Abelssoft ToolbarTerminator را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Abelssoft ToolbarTerminator :

– جلوگیری از جاسوسی تولابرها از اطلاعات و فعالیت‌های کاربر

– پشتیبانی کامل از مرورگرهای رایج در ویندوز

– امکان پاک‌سازی تولبارهای مزاحم و مخرب

– قابلیت اسکن سریع سیستم برای شناسایی تولبارهای نصب شده

– قابلیت پاک‌سازی آسان تنها با 1 کلیک

منبع

دانلود Abelssoft ToolbarTerminator 2017 4.2
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا