نرم افزار

دانلود Ace Utilities 6.6.0 Build 301 Final بهینه سازی سیستم

دانلود Ace Utilities 6.6.0 Build 301 Final بهینه سازی سیستم

دانلود Ace Utilities 6.6.0 Build 301 Final – نرم افزار بهینه سازی سیستم نرم افزار پاک سازی رجیستری نرم افزار حذف فایل های بیهوده و تکراری برنامه بهینه ساز

دانلود Ace Utilities 6.6.0 Build 301 Final بهینه سازی سیستم

دانلود Ace Utilities 6.1.0 Build 284 Final - نرم افزار بهینه سازی سیستم

| نرم افزار بهینه سازی سیستم |

Ace Utilities 6.6.0 Build 301 Final نام مجموعه ای از بهترین ابزارها به منظور بهینه سازی و پاک سازی سیستم های کامپیوتری است. این نرم افزار در مجموع شامل ابزارهایی با عناوین Registry Cleaner, Disk Cleaner, Duplicate File Finder, Internet History Eraser, Startup Manager است که از آنان می توانید در پاک سازی رجیستری ویندوز ، پاک سازی دیسک از فایل های بیهوده ، جستجوی فایل های تکراری ، پاک سازی تاریخچه صفحات بازدید شده در مرورگرهای وب و همچنین مدیریت نرم افزارهای استارت آپ ویندوز استفاده کنید.

به طور کلی Ace Utilities ، شامل مجموعه ای از بهترین ابزارها ، به منظور افزایش قدرت پاسخ دهی و پایداری سیستم شماست. این نرم افزار به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید هارد دیسک خود را از فایل های بیهوده و اضافه پاک سازی کنید و بدین ترتیب به میزان فضای خالی در دسترس بیفزایید. به کمک کنترلر استارت آپ این نرم افزار می توانید به مجموعه ای از سرویس ها و نرم افزارهایی که به طور خودکار همزمان با بوت شدن ویندوز اجرا می شوند دسترسی داشته و آنان را مدیریت کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Ace Utilities را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Ace Utilities :

– دارا بودن ابزار بهینه ساز و پاک کننده رجیستری ویندوز

– حذف فایل های بیهوده و بلا استفاده و همچنین فایل های تمپ

– آزاد سازی فضای هارد دیسک

– پاک سازی تاریخچه مرورگر وب

– کنترل اپلیکیشن های استارت آپ

– حذف فایل های تکراری

– پاک سازی کامل و صحیح نرم افزارهای نصب شده

منبع

دانلود Ace Utilities 6.6.0 Build 301 Final بهینه سازی سیستم
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا