نرم افزار

دانلود ASUS RealBench 2.56

دانلود ASUS RealBench 2.56

دانلود ASUS RealBench 2.56 – نرم افزار تست قطعات سخت افزاری و آزمون بنچمارک دانلود ASUS RealBench نرم افزار تست قطعات سخت افزاری و آزمون بنچمارک

دانلود ASUS RealBench 2.56

دانلود ASUS RealBench 2.56 - نرم افزار تست قطعات سخت افزاری و آزمون بنچمارک

| نرم افزار تست قطعات سخت افزاری و آزمون بنچمارک |

ASUS RealBench 2.56 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند از سوی کمپانی ایسوس (ASUS) می‌باشد که به منظور تست و آزمون بنچمارک قطعات سخت افزاری طراحی و عرضه شده است. کاربران سیستم‌های دسکتاپ و یا کامپیوترهای قابل حمل، می‌توانند این نرم افزار را بر روی سیستم خود اجرا کنند و با اجرای آزمون بنچمارک، قدرت دقیق و واقعی سیستم را مورد سنجش قرار دهند. همانطور که می‌دانید، در هنگام خرید هریک از قطعات سخت افزاری برای کامپیوتری، انتخاب‌های متعددی در پیش روی ماست. به واقع هر کاربر بسته به نیازهای خود و بازدهی که از کامپیوتر انتظار دارد، قطعات مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می‌کند.

ولی آیا قدرت سخت افزار خریداری شده، دقیقا با مقدار درج شده بر روی جعبه یا پکیج آن برابری می‌کند؟ نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، مناسب برای افرادی است که می‌خواهند به جزئیات کاملی از سخت‌افزار سیستم دست پیدا کنند. با استفاده از این نرم افزار، شما می‌توانید با اجرای آزمون بنچمارک، قدرت و بهره‌وری سیستم خود را مورد سنجش قرار داده و آن را با دیگران به قیاس بگذارید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ASUS RealBench را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار ASUS RealBench :

– سازگاری کامل با انواع قطعات سخت افزاری

– پشتیبانی از کامپیوترهای قبل حمل

– امکان بررسی قدرت و بهره‌وری قطعات سخت‌افزاری

– پشتیبانی ویژه از سخت‌ افزارهای شرکت ایسوس

– امکان مقایسه نتایج بنچمارک با سایر کاربران

– مناسب برای مقایسه قدرت سخت افزارها

– کاربرد عالی برای علاقه‌مندان به اورکلاک

منبع

دانلود ASUS RealBench 2.56
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا