نرم افزار

دانلود C Locker Pro 8.3.6.4

دانلود C Locker Pro 8.3.6.4

دانلود C Locker Pro 8.3.6.4 – شخصی‌سازی لاک اسکرین اندروید دانلود C Locker Pro برای اندروید شخصی‌سازی لاک اسکرین اندروید

دانلود C Locker Pro 8.3.6.4

دانلود C Locker Pro 8.3.6.4 - شخصی‌سازی لاک اسکرین اندروید

| شخصی‌سازی لاک اسکرین اندروید |

C Locker Pro 8.3.6.4 نام نرم افزاری است که با نصب کردن آن بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود، می‌توانید نمای ظاهری بخش لاک اسکرین را به طور کامل دگرگون سازید. در واقع این برنامه سعی می‌کند تا بخش لاک اسکرین را به چیزی فراتر از یک درگاه ورودی مبدل سازد. با نصب این برنامه، شما می‌توانید تعداد بسیاری از آیکون‌های دلخواه را به لاک اسکرین دستگاه خود اضافه کنید که هریک قادر به اجرای دستور یا عملکردی خاص باشند. به عنوان مثال، چند سالی است که آیکون دوربین به لاک اسکرین سیستم‌عامل اندروید و iOS اضافه شده است؛ زیرا که طراحان به این نتیجه رسیده‌اند که دسترسی به دوربین، باید به شکل سریع‌تری برای افراد امکان‌پذیر باشد و این قابلیت تاکنون با استقبال بسیار زیادی از سوی کاربران همراه بوده است.

نرم افزار سی لاکر (C Locker) نیز به نوبه خود سعی می‌‌کند دست شما را در انتخاب ویجت‌های کاربردی باز بگذارد تا شما خودتان بتوانید تصمیم‌گیرنده نمایش یا عدم نمایش آیکون‌ها در این بخش باشید. به محض نصب و راه‌اندازی این برنامه، شما می‌توانید با ورود به بخش تنظیمات، آیکون‌ها و ویجت‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و با تنظیم آنان بر روی لاک اسکرین، از مزیت یکایک آن‌ها بهره‌مند شوید. هم اکنون می توانید نرم افزار C Locker Pro برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار C Locker Pro :

– امکان شخصی‌سازی آیکون‌ها و ویجت‌های نمایشی در لاک اسکرین

– امکان تغییر سایز دادن آیکون‌ها

– امکان قرار دادن 6 آیکون مختلف بر روی لاک اسرین

– امکان دسترسی سریع به امکانات دلخواه بدون نیاز به قفل‌گشایی

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و راه‌اندازی ساده

تصاویری از محیط نرم افزار :

C Locker Pro1 84x150 - دانلود C Locker Pro 8.3.6.4 - شخصی‌سازی لاک اسکرین اندروید

منبع

دانلود C Locker Pro 8.3.6.4
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا