نرم افزار

دانلود CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 ضبط و ویرایش صدا

دانلود CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 ضبط و ویرایش صدا

دانلود CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 نرم افزار ضبط و ویرایش صدا نرم افزار حرفه ای در زمینه ویرایش انواع فایل های صوتی و ضبط صدا است.

دانلود CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 ضبط و ویرایش صدا

دانلود CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 - نرم افزار ضبط و ویرایش صدا

| نرم افزار ضبط و ویرایش صدا |

CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 نام نرم افزاری قدرتمند و بسیار حرفه ای در زمینه ویرایش انواع فایل های صوتی و ضبط صدا است. این نرم افزار 2 عملکرد اصلی دارد ، اضافه و یا ویرایش کردن افکت های فایل های صوتی و قابلیت ضبط صدا با کیفیت بسیار عالی ؛ زمانی که فرآیند ضبط صدا به پایان برسد ، نرم افزار CyberLink WaveEditor فایل نهایی را در کتابخانه و سپس فولدر مورد نظر شما ذخیره سازی می کند. در حین ضبط ضبط صدا ، شما می توانید تنظیمات مورد نظرتان را پیش از آغاز انجام دهید. از جمله این تنظیمات می توان به Time Limit, Settings, Profile, Size Limit و… اشاره کرد.

Time limit به شما این امکان را می دهد که مدت زمان فرایند ضبط را به صورت دلخواه و دقیق خودتان تنظیم کنید. بخش Settings به شما تنظیماتی را برای وارد و یا ذخیره سازی پروژه ها ارائه می کند. Profile به شما این امکان را می دهد که تنظیمات مورد نظرتان را در قالب پروفایل های آماده ذخیره سازی و در پروژ] های بعدی از آنان استفاده کنید. Size Limit شما را قادر می سازد محدودیت حجمی را برای فایل های ضبط شده تعیین کند تا پس از این میزان فرایند به طور خودکار متوقف گردد. WaveEditor از انواع فرمت های صوتی از قبیل WAV, M4A, AC3, WMA, MP3 و… پشتیبانی کامل می کند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار MailWasher Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار CyberLink WaveEditor :

– قابلیت بریدن فایل های صوتی

– قابلیت تنظیم آغاز و پایان ضبط فایل های صوتی به صورت زمانی

– دارا بودن افکت های Fade In/Out

– امکان اضافه کردن افکت سکوت

– امکان اضافه کردن افکت نویز

– قابلیت پشتیبانی از VST Plug-in

– پشتیبانی از کاهش نویز

– دارا بودن اکولایزر حرفه ای

– پشتیبانی از انواع فرمت های WAV, M4A, AC3, WMA, MP3

منبع

دانلود CyberLink WaveEditor 2.0.5816.0 ضبط و ویرایش صدا
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا