نرم افزار

دانلود Dragons: Rise of Berk 1.57.17

دانلود Dragons: Rise of Berk 1.57.17

دانلود بازی Dragons: Rise of Berk برای اندروید. یک بازی شبیه سازی بسیار جذاب است که در آن باید پادشاهی خود را بسازید و از خود در برابر حملات دشمنان مرموز محافظت کنید. در این بای شما باید برک خود را بسازید و اژدهایان مورد علاقه خود را پرورش و تعلیم دهید. سرزمین های ناشناخته در دنیای وسیع وایکینگ را کاوش کنید.

دانلود Dragons: Rise of Berk 1.57.17

Dragons: Rise of Berk v1.57.17 + Mod – دانلود بازی اژدهایان: ظهور برک اندرویدنسخه معمولی + نسخه مود و هک شده (الماس بی نهایت)

Dragons: Rise of Berk یک بازی شبیه سازی بسیار جذاب است که در آن باید پادشاهی خود را بسازید و از خود در برابر حملات دشمنان مرموز محافظت کنید. در این بای شما باید برک خود را بسازید و اژدهایان مورد علاقه خود را پرورش و تعلیم دهید. سرزمین های ناشناخته در دنیای وسیع وایکینگ را کاوش کنید. به متحدان خود ملحق شوید و از روستای خود در برابر غریبه های اسرار آمیزی که صلح را در برک تهدید می کند محافظت کنید. اژدهایان DreamWorks Dragons خود را با موفقیت آموزش دهید تا قدرت های جدیدی که به مراقبت کردن از آینده جزیره شما کمک می کند را نشان دهند.

“Spring into action with this new Update!NEW Elder Sentinel Legendary can help you make a comeback in Gauntlet Battles!Collect Beltane Butterflies and exchange them for Dragons, Costumes, and brand new Decorations.Return of the Yearly Flower Hunt and NEW Gauntlets.4 NEW Dragons: A new flock has landed on Berk!Various improvements to Exploration, Legendaries and more!NEW: Sign-in with Google to save your progress.Bug fixes and optimizations for a smoother experience.”

حجم فایل: 92.2 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.1 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Dragons: Rise of Berk 1.57.17
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا