نرم افزار

دانلود Easy Invert 1.2.0.21

دانلود Easy Invert 1.2.0.21

دانلود Easy Invert 1.2.0.21 – نرم افزار تغییر و فیلتر رنگ‌ها در ویندوز 10 دانلود Easy Invert نرم افزار تغییر و فیلتر رنگ‌ها در ویندوز 10

دانلود Easy Invert 1.2.0.21

دانلود Easy Invert 1.1.1.18 - نرم افزار تغییر و فیلتر رنگ‌ها در ویندوز 10

| نرم افزار تغییر و فیلتر رنگ‌ها در ویندوز 10 |

Easy Invert 1.2.0.21 نام نرم افزاری ساده، کوچک و کم‌حجم در زمینه تغییر رنگ‌ها در میزکار ویندوز 10 است. با استفاده از این نرم افزار، شما کاربران سیستم‌عامل ویندوز 10 به آسانی می‌توانید هر رنگی را که بر روی مانیتور مشاهده می‌کنید، متناسب با لسیقه خود تغییر داده و از این امکان در برنامه‌های مختلف بهره‌مند شوید. این نرم افزار، از قابلیت ارائه شده در آپدیت Windows 10 Fall Creators استفاده کرده و امکانی را مهیا می‌کند تا شما بتوانید هر رنگی را در دسکتاپ سیستم خود فیلتر کرده و رنگ دیگری را با آن جایگزین کنید. این خصوصیت جدید در ویندوز 10، مختص افرادی است که در تاریکی شب به کار با کامپیوتر مشغول بوده و قصد دارند که برای حفاظت از چشمان خود در برابر روشنایی مانیتور، کنتراست را تنظیم کنند.

نرم افزار فعلی می‌تواند این قابلیت جدید در ویندوز 10 را به شکلی مورد استفاده قرار دهد تا شما بتوانید بر جسب تمایل خود، هر رنگی را با رنگی دیگر در صفحه نمایش خود عوض کنید. این بدان معناست که شما با یک بار تنظیم کردن این برنامه و فیلترهای رنگی در آن، برای همیشه رنگ‌های مدنظر خود را با رنگ یا شدت رنگی دیگری مشاهده خواهید کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار Easy Invert را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Easy Invert :

– دارا بودن حجم اندک و قابلیت کاربردی

– سازگاری با تازه‌ترین نسخه‌های ویندوز 10

– تعویض ساده و آسان رنگ‌ها در ویندوز

– امکان ویرایش و تغییر شدت رنگ‌ها در ویندوز

تصاویری از محیط نرم افزار :

Easy Invert.cover1  300x147 - دانلود Easy Invert 1.2.0.21 - نرم افزار تغییر و فیلتر رنگ‌ها در ویندوز 10

منبع

دانلود Easy Invert 1.2.0.21
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا