نرم افزار

دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18

دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18

دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18 – نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش دانلود HitPaw Screen Recorder نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش

دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18

دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18 - نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش

| نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش |

HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18 نام یک ابزار بسیار عالی برای ضبط فعالیت‌ها از صفحه نمایش در ویندوز است که با استفاده از آن کاربر به راحتی می‌تواند از صفحه نمایش خود فیلم‌های با کیفیت تولید کند. این برنامه دارای 3 آپشن ضبط از صفحه نمایش، ضبط تصویر وبکم و حالت تصویری در تصویری است که در موقعیت‌های مختلف می‌توانید این امکانات را بسته به نیاز خود مورد استفاده قرار دهید. اگر شما هم در انتخاب یک ابزار مناسب برای فیلمبرداری از صفحه نمایش سیستم با تردید مواجه هستید، ما با این نرم افزار کار را برایتان ساده خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید به یک ابزار ایده‌آل برای فیلمبرداری از صفحه نمایش خود دسترسی داشته باشید.

این نرم افزار به شما امکانی می‌دهد که بتوانید حالت مورد نظر خود برای فیلمبرداری از صفحه نمایش را انتخاب کنید و سپس تنها با چند کلیک، عمل ضبط را آغاز نمایید. امکان ضبط از صفحه نمایش به صورت تمام صفحه، قابلیت فیلمبرداری از وبکم، امکان ضبط فیلم به صورت تصویری در تصویر و … از جمله مهم‌ترین امکانات این نرم افزار است که تقریبا کلیه نیازهای کاربر در این زمینه را برآورد می‌کند. بنابراین در صورتی که شما هم قصد دارید یک فیلم آموزشی در محیط ویندوز بسازید و یا اینکه از گیم‌پلی بازی‌های رایانه‌ای فیلم بگیرید یا اینکه دموهای نرم افزاری را آماده کنید، این ابزار یکی از بهترین برنامه‌ها برای این کار به شمار می‌رود. هم اکنون می توانید نرم افزار HitPaw Screen Recorder را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار HitPaw Screen Recorder :

– امکان ضبط فیلم به صورت تمام صفحه و یا انتخاب بخشی از محیط سیستم

– قابلیت ضبط از دوربین وبکم – امکان ضبط فیلم با و بدون صدا

– امکان فیلمبرداری از صفحه دسکتاپ به صورت تصویر در تصویر با وبکم

– امکان تغییر رزولوشن ویدیوی خروجی

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

HitPaw Screen Recorder.cover1  300x155 - دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18 - نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش

منبع

دانلود HitPaw Screen Recorder 1.0.0.18
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا