نرم افزار

دانلود Lepton 1.9.2

دانلود Lepton 1.9.2

دانلود Lepton 1.9.2 – نرم افزار لپتون؛ مدیریت گیست و تکه کد‌ها در گیت‌هاب دانلود Lepton نرم افزار لپتون؛ مدیریت گیست و تکه کد‌ها در گیت‌هاب

دانلود Lepton 1.9.2

دانلود Lepton 1.9.2 - نرم افزار لپتون؛ مدیریت گیست و تکه کد‌ها در گیت‌هاب

| نرم افزار لپتون؛ مدیریت گیست و تکه کد‌ها در گیت‌هاب |

Lepton 1.9.2 نام یک محصول نرم افزاری جدید، رایگان و کاربردی برای برنامه‌نویسان است که به آن‌ها امکاناتی گسترده برای مدیریت گیست و تکه کد‌های گیت‌هاب می‌دهد. با این برنامه، کاربر می‌تواند به راحتی گیست‌های گیت‌هاب را بسازد، ویرایش کند و یا حذف کند. این نرم افزار یک محصول نرم افزاری متن باز و رایگان بر پایه الکترون است که با آن می‌توانید در محیطی زیبا و کاربرپسند، گیست‌ها و تکه کدها را مدیریت و در هر زمان به آن‌ها دسترسی سریع داشته باشید. افرادی که با گیت‌هاب (GitHub) آشنا هستند، همه‌چیز در رابطه با گیست‌ها (Gists) را می‌دانند؛ اما اگر هنوز به طور کامل با این مفهوم آشنا نیستید، در ادامه به شرح این قابلیت خواهیم پرداخت.

گیست، سرویسی جدید از گیت‌هاب است که به کاربر امکان به‌اشتراک‌گذاری تکه‌کد و یادداشت‌ها را می‌دهد. لپتون، ابزاری زیبا و کاربردی است که با استفاده از آن شما می‌توانید به طور مستقیم به حساب گیت‌هاب و گیست دسترسی داشته باشید. در واقع با این برنامه، دیگر نیازی نیست برای دسترسی به گیست‌ها، به وب‌سایت گیت‌هاب مراجعه کنید؛ زیرا که کلیه امکانات این سرویس و تکه کدهای شما از طریق همین ابزار در دسکتاپ شما قابل دسترس خواهد بود. بنابراین اگر که شما هم نیاز دارید تکه کدهای پرکاربرد و عمومی‌تر خود را در محیطی زیبا و کاربرپسند نگهداری کنید، لپتون یک راهکار ایده‌آل و پیشنهادی برای انجام این کار است که توصیه می‌کنیم فرصت استفاده از آن را از دست ندهید. هم اکنون می توانید نرم افزار Lepton را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Lepton :

– امکان ثبت، ویرایش و حذف اسنیپت‌ها و یادداشت‌ها

– قابلیت دسترسی سریع و آسان به تکه‌کدهای حساب گیت‌هاب در دسکتاپ

– امکان جستجو و دسترسی سریع به تکه کد‌ها

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

Lepton.cover1  300x223 - دانلود Lepton 1.9.2 - نرم افزار لپتون؛ مدیریت گیست و تکه کد‌ها در گیت‌هاب

منبع

دانلود Lepton 1.9.2
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا