نرم افزار

دانلود LMT AntiMalware 5.5.1

دانلود LMT AntiMalware 5.5.1

دانلود LMT AntiMalware 5.5.1 – پاک‌سازی بدافزارها و خنثی کردن تهدیدات سایبری دانلود LMT AntiMalware پاک‌سازی بدافزارها و خنثی کردن تهدیدات سایبری

دانلود LMT AntiMalware 5.5.1

دانلود LMT AntiMalware 5.5.1 - پاک‌سازی بدافزارها و خنثی کردن تهدیدات سایبری

| پاک‌سازی بدافزارها و خنثی کردن تهدیدات سایبری |

LMT AntiMalware 5.5.1 نام یک بسته نرم افزاری جدید و رایگان است که با استفاده از آن، کاربر می‌تواند سیستم خود را در برابر تهدیدات سایبری ایمن نگاه دارد. با این برنامه شما می‌توانید گشت و گذار در فضای وب را با امنیت بیشتر تجربه کنید و از دریافت فایل‌های آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها جلوگیری کنید. این روزها شمار متعددی از تهدیدات در فضای سایبری متوجه امنیت افراد هستند. در صورتی که کاربر سیستم خود را به ابزارهای امنیتی مناسب و به‌روز مجهز نکرده باشد، همواره این احتمال می‌رود که سیستم و حریم خصوصی او هم قربانی این تهدیدات شود.

بسته امنیتی جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوانید سیستم خود را در برابر انواع ویروس‌ها، بدافزارها، تروجان‌ها و کی‌لاگرها در امان نگاه دارید. در واقع هر زمان که سیستم و داده‌های شما در معرض اینگونه تهدیدات امنیتی واقع شوند، این برنامه به سرعت شما را از این خطرات آگاه می‌سازد تا بتوانید از امنیت خود در این شرایط محافظت کنید. این برنامه مجهز به یک سیستم هوش مصنوعی پیشرفته است که می‌تواند تهدیدات جدید دنیای سایبری را هم شناسایی کند و به طور کامل شما را در حین گشت و گذار در فضای وب در محیطی امن و قابل اطمینان قرار دهد. هم اکنون می توانید نرم افزار LMT AntiMalware را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار LMT AntiMalware :

– امکان تامین امنیت کاربر به صورت دائمی در برابر ویروس‌ها، بدافزارها، تروجان‌ها، کی‌لاگرها

– مناسب برای کنترل فرزند توسط والدین

– مجهز بودن به هوش مصنوعی پیشرفته برای تشخیص خطرات بالقوه

– امکان تامین امنیت کاربر در حین گشت و گذار در فضای وب

– امکان حفاظت از امنیت اطلاعات در برابر باج‌افزارها

– جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به وبکم و میکروفون

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

LMT AntiMalware.cover1  300x216 - دانلود LMT AntiMalware 5.5.1 - پاک‌سازی بدافزارها و خنثی کردن تهدیدات سایبری

منبع

دانلود LMT AntiMalware 5.5.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا