نرم افزار

دانلود Silver Key 4.72 Enterprise Edition نرم افزار رمزگذاری داده ها

دانلود Silver Key 4.72 Enterprise Edition نرم افزار رمزگذاری داده ها

دانلود Silver Key 4.72 Enterprise Edition نرم افزار رمزگذاری داده ها نرم افزار امن برای رمزگذاری داده ها و فایل برای انتقال ایمن در اینترنت

دانلود Silver Key 4.72 Enterprise Edition نرم افزار رمزگذاری داده ها

دانلود Silver Key 4.72 Enterprise Edition - نرم افزار رمزگذاری داده ها

| نرم افزار انتقال امن داده ها |

Silver Key 4.72 Enterprise Edition یک نرم افزار حرفه ای و امن برای رمزگذاری داده ها و فایل های شما جهت انتقال ایمن در سطح شبکه اینترنت است. در واقع Silver Key یک ابزار ایده آل برای انتقال محافظت شده فایل های شما در اینترنت است ، Silver Key می توان اطلاعات حساس و محرمانه شما را رمزگذاری کند و آنان را به شکلی ایمن در اینترنت برایتان انتقال دهد ، بسته های رمزگذاری شده توسط Silver Key به خودی خود قابل استخراج سازی است و شخص دریافت کننده نیازی به نصب نرم افزاری جداگانه برای دسترسی به محتویات آن نخواهد داشت. طرز استفاده از این نرم افزار نیز بسیار ساده است ، تنها کافی است بر روی فایل مورد نظرتان برای رمزگذاری و ایمن سازی راست کلیک و از منوی باز شده Create Parcel را کلیک کنید.

اکنون می توانید به کمک Silver Key فایل های رمزگذرای شده ایجاد و آنان را در فضای اینترنت آپلود کنید ، در شبکه محلی به اشتراک بگذارید و یا از طریق ایمیل به دوستانتان ارسال کنید. در صورتی که شما بخواهید فایل های خود را با استاندارد حفظ حریم خصوصی HIPAA ایمن کنید ، Silver Key باز هم می تواند این عمل را بدون نیاز به ابزارهایی جداگانه برایتان انجام دهد. Silver Key از الگوریتم هایی بسیار پیشرفته برای رمزگذرای و محافظت از فایل های شما استفاده می کند ، با استفاده از کلیدهای رمزگذاری 256 بیت ، امنیتی مثال زدنی را برای فایل هایتان تأمین کنید.  هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Silver Key را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Silver Key :

– فراهم سازی بستری امن برای انتقال داده ها با امنیت بسیار بالا

– رمز گذاری حرفه ای انواع داده ها

– قابلیت تأمین امنیت حرفه ای اسناد محرمانه شما برای به اشتراک گذاری در فضای اینترنت و یا شبکه محلی

– پشتیبانی از استاندارد امنیتی HIPAA

– امکان رمزگذاری سریع فایل ها تنها با یک کلیک

منبع

دانلود Silver Key 4.72 Enterprise Edition نرم افزار رمزگذاری داده ها
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا